Nasze produkty

Wydruki letterpress – wizytówki, zaproszenia, menu

Nasze produkty

Metodą wydruku letterpress wykonujemy:

  • wizytówki z tłoczeniem
  • karty okolicznościowe
  • zaproszenia na różne okazje
  • menu
  • galanterię ślubną

Oprócz tego w naszej ofercie znajduje się:

Nie jesteśmy zwykłą drukarnią – oprócz wykonania powyższych produktów, oferujemy także usługę projektowania. Możemy stworzyć projekt wedle Państwa życzenia i wskazówek.

Dostępne warianty naszych produktów

Możecie Państwo skorzystać z naszych gotowych projektów wzorów i zestawień kolorystycznych, które znajdują się w galerii lub zastanowić się nad własną aranżacją.

Choć letterpress to staruszek wśród metod drukowania, pozwala on na wykorzystanie kilku kolorów na jednym projekcie. Można zastosować również blind print czyli tzw. suchy tłok – druk bez farby. Bardzo ciekawe rezultaty daje zestawienie druku typograficznego kolorowego oraz suchego tłoku.

Warto wspomnieć o jednej z cech druku typograficznego, która jednocześnie jest wadą i zaletą. Teoretycznie nie zaleca się stosowania letterpressu na dużych płaszczyznach, gdyż istnieje prawdopodobieństwo nierównomiernego rozprowadzenia farby, jednak bardzo często efekt ten, zamiast szkodzić, może nadać produktowi charakteru.

Wyjątkowa ślubna galanteria papiernicza

Wśród zalewu pomysłów i wzorów zaproszeń ślubnych, trudno wybrać coś właściwego. Dziś państwo młodzi przykładają bardzo dużą wagę do wyglądu ich zaproszeń, ale nie tylko. Obecnie w skład ślubnej galanterii papierniczej wchodzą także numery stołów, winietki, plany stołów, podziękowania dla gości, oraz karty menu i drinków dostępnych na przyjęciu.

W drukarni ROYALPRESS komponujemy zestawy galanterii ślubnej, wykonywane metodą druku tłoczonego. Prócz wspomnianych elementów, poszliśmy krok do przodu. Dzięki temu, w ofercie ślubnej galanterii papierniczej od ROYALPRESS znaleźć można tak oryginalne i przydatne elementy jak:

  • karty dla gości „zarezerwuj datę”
  • karty dla gości z potwierdzeniem przybycia na uroczystość
  • karty szczegółowe, na których można zawrzeć istotne informacje, a którymi nie chcemy zapełniać zaproszeń.